Zdrowie i Uroda

Biofeedback a terapia

Biofeedback jest niczym innym jak biologicznym sprzężeniem zwrotnym polegającym na obserwacji i monitorowaniu zmian fizjologicznych zachodzących w organizmie. Celem biofeedbacku jest rozpoznawanie wpływu myśli i uczuć na fizjologię. Biofeedback wykorzystywany jest w terapii dzieci i dorosłych z zaburzeniami koncentracji, nadpobudliwością, depresją czy też zaburzeniami autystycznymi.

Biofeedback – zobaczyć i przeanalizować zmiany

Możliwość zobaczenia i przeanalizowania zmian fizjologicznych, jakie daje biofeedback, a które wcześniej były nieuświadomione, daje niepowtarzalne szanse na odpowiednią reakcję w celu opracowania i zastosowania skutecznej terapii. Gabinet medycyny naturalnej zaopatrzony w odpowiedni sprzęt oraz wyspecjalizowanego do obsługi tegoż sprzętu pracownika może zdiagnozować wszelkie zmiany organizmu, które są monitorowane przez specjalistyczne systemy pobierające dane z czujników w czasie rzeczywistym. Podjęcie właściwej terapii jest kluczowe w rozwiązaniu dolegliwości i zaburzeń.

Terapia generatorem plazmowym z biofeedbackiem

Generator plazmowy z biofeedbackiem najnowszej generacji umożliwia wygenerowanie określonych, indywidualnych częstotliwości i zastosowanie terapii celowanej. Poprzez pole elektromagnetyczne emitowane przez generator plazmowy bakteria wprowadzana jest w drgania, powodując rozerwanie błony komórkowej i osłabienie bakterii w takim stopniu, aby system immunologiczny uporał się z mechanizmami ochronnymi bakterii. Urządzenie za pomocą fali plazmatycznej przenika twarde tkanki (kości), pozwalając na wydatne skrócenie terapii.

Sprawdź tutaj: Biofeedback Poznań – Gabinet INNmed