Reklama

Przypinki – dlaczego warto na nie postawić

Większość z nas zapewne trafiła w swoim życiu przynajmniej raz na przypinki i doskonale wie co do za gadżet. Gdyby jednak ktoś nie był świadom, to przypinki są niewielkimi i z reguły okrągłymi plakietkami, na których obecny jest odpowiednio zabezpieczony nadruk. Przypinki mogą być zapinane na agrafce albo też na magnesie. Towarzyszą nam już od lat sześćdziesiątych, kiedy był na nie prawdziwy boom. Dziś niejako przeżywają renesans, a to za sprawą masowego wykorzystywania przypinek jako gadżetu reklamowego.

Badzik to inna forma określania przypinki (od angielskiego sowa badge). Tak jak już napisałem, przypinki najczęściej stosowane są obecnie jako forma reklamy przy okazji między innymi takich wydarzeń jak rajdy samochodowe, duże imprezy plenerowe, kampanie wyborcze, a nawet pielgrzymki. Duża popularność przypinek w dzisiejszych czasach sprawiła, że na rynku pojawiło się wiele marnej jakości przypinek.

Jak zatem rozpoznać solidne przypinki?

Okazuje, się że solidne plakietki (to słowo z kolei pochodzi z francuskiego plaquette), wyróżniają się trzema czynnikami. Po pierwsze, druk, który powinien być wysokiej jakości, bardzo wyraźny. Po drugie, folia zabezpieczająca grafikę przed ścieraniem. Po trzecie, materiał. Tu musimy szczególnie uważać, bowiem na rynku dostępna jest masa plastikowych i metalowych przypinek, a te wcale nie są zbyt porządne. Tymczasem solidne przypinki zdecydowanie powinny być w całości wyprodukowane z aluminium. Dlaczego nie stal i nie plastik? Otóż plastik jest łamliwy, z kolei metalowe przypinki stosunkowo szybko i łatwo pokrywają się rdzą, a to sprawia że są bardzo podatne na szkodliwe dla nich działanie czynników atmosferycznych.

Przypinki jako forma reklamy

Co sprawia, że przedsiębiorcy tak chętnie sięgają po przypinki jako formę reklamy? Chodzi mianowicie o cenę, ale ich całkiem niezłą skuteczność. Przypięta do garderoby plakietka rzuca się w oczy i pozostaje w pamięci, a to powoduje, że jest ona skuteczna jako forma reklamy. Co się zaś tyczy ceny, bez trudu możemy sobie wyobrazić, że jest ona dużo niższa niż w przypadku innych nośników reklamowych. Przypinki na zamówienie z naszym własnym nadrukiem reklamowym to zatem niezły i zapewne warty rozważenia gadżet.

Zobacz przypinki od sprawdzonego producenta: https://buttonfly.pl/